Czy apartamenty to dobra forma inwestycji?

Inwestycje w nieruchomości od lat traktowane są jako pewna lokata kapitału. Zakup mieszkania, które będzie przynosiło stały i wysoki zysk to jedna z najlepszych form inwestowania, jakie obecnie oferuje rynek. Lokaty bankowe dają niski zysk, zakup mieszkania w większym mieście pozwala na wyrobienie dość wysokiego i stałego przychodu, jednak prawdziwym hitem inwestycyjnym wśród świadomych inwestorów są nieruchomości wakacyjne.

Apartamenty PORT-KRYNICA pozwalają na wypracowanie wysokiego zysku oraz spędzenie wakacji, ferii i długich weekendów w komfortowym apartamencie. To wielopoziomowa korzyść dla inwestora! Dlaczego warto przeznaczyć swoje oszczędności na zakup mieszkania wakacyjnego nad morzem?

PORT-KRYNICA: apartamenty inwestycyjne nad morzem

Szukając apartamentów wakacyjnych, które będą wypracowywały wysoki zysk przez długie lata, warto zwrócić się w stronę popularnych kurortów, których nie opanowały wielkie sieci hotelowe i setki mieszkań do wynajęcia. Takim kurortem jest właśnie Krynica Morska. Kameralna baza noclegowa okolicy nie jest w stanie przyjąć wszystkich turystów, zainteresowanych noclegami w Krynicy w tzw. sezonie wysokim. Działa tu tylko pięć hoteli i niewiele ponad 100 obiektów noclegowych. Ich obłożenie w sezonie sięga 90%. Inwestorzy, decydujący się na zakup pierwszego mieszkania wakacyjnego w Krynicy Morskiej, są w znacznie lepszej sytuacji niż osoby lokujące środki w najpopularniejszych kurortach. Nowe apartamenty, w doskonałej lokalizacji pozwolą na wypracowanie wysokiego zysku w sezonie, jak i poza nim.

Najciekawsze apartamenty inwestycyjne nad Morzem Bałtyckim

Inwestycja w apartament nad morzem: wysoki i stały zysk

Zysk roczny, jaki można wypracować na udostępnianiu lokalu turystom, zainteresowanych wynajmem krótkoterminowym mieszkania wakacyjnego sięga 7-8%. Wiele mieszkań z dwiema lub trzema sypialniami w najlepszych lokalizacjach jest w stanie osiągnąć rentowność na poziomie 9-12%.

Zakup nieruchomości wakacyjnej na kredyt

Brak oszczędności nie jest powodem do rezygnacji z marzenia o własnym mieszkaniu wakacyjnym nad morzem. Niskie stopy procentowe i rosnące wynagrodzenia sprawiają, że coraz więcej osób może pozwolić sobie na zakup apartamentu z widokiem na horyzont. Apartament kupiony na kredyt będzie doskonałą bazą na wakacje dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Goście, którzy zarezerwują pobyt w mieszkaniu,  umożliwią Ci zarobienie kilku tysięcy złotych miesięcznie. Z osiągniętego przychodu bez problemu spłacisz ratę kredytu oraz osiągniesz dodatkowy zysk, który możesz przeznaczyć na własne potrzeby lub wcześniejszą spłatę zobowiązania.

Obsługa apartamentu wakacyjnego: firmy obsługujące rezerwacje

Wielu inwestorów obawia się, że z racji odległości, jaka dzieli ich miejsce zamieszkania od Krynicy Morskiej, nie będą mogli zarządzać rezerwacjami w mieszkaniu wakacyjnym, w sposób efektywny. Dla inwestorów, którzy mieszkają w odległych zakątkach kraju oraz poza nim, przygotowaliśmy specjalną ofertę współpracy z doświadczonym lokalnym biurem, które specjalizuje się w obsłudze rezerwacji na pobyty krótkoterminowe. Specjaliści zajmą się obsługą gości, przygotowaniem umów najmu, sprzątaniem apartamentu przed przybyciem nowych gości oraz prowadzeniem działań marketingowych. Mieszkanie wakacyjne będzie do Twojej dyspozycji, kiedy tylko zechcesz — PORT-KRYNICA nie narzuca ścisłego terminarza wizyt właściciela w mieszkaniu. To Twój apartament i Ty tu decydujesz.

Poznaj kameralne apartamenty wakacyjne PORT KRYNICA: zamieszkaj w sercu popularnego kurortu.