sport top

Dlaczego warto grać u legalnych bukmacherów?

Skoro hazard dotyczy już praktycznie wszystkiego, nawet wyborów parlamentarnych, to nie należy się dziwić, że zakładów bukmacherskich wciąż przybywa. Każda firma ustala swoje własne kursy bukmacherskie, które obowiązuje od chwili zawarcia zakładu. Ustawa o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych jest najnowszym ustawodawstwem obowiązującym w całym państwie.

Zakłady bukmacherskie

Dozwolone są zakłady zarówno naziemne, jak i internetowe. Zakłady naziemne wciąż cieszą się większą popularnością, gdyż wiele osób samo przyjście do takiego zakładu kojarzy już z przyjemnymi doznaniami, jednakże zakłady internetowe coraz bardziej zaczynają dorównywać tym tradycyjnym. Ze względu na rosnącą popularność i zaostrzające się przepisy, rośnie również ilość zakładów nielegalnych. W końcu na co jest popyt, na to jest i podaż. Legalni bukmacherzy wymagają po prostu więcej. Nie zawsze wiadomo czy zakład jest legalny. Łatwo jest to poznać przede wszystkim po tym, że zakłady legalne bardzo często sponsorują drużyny sportowe, jak chociażby LTS sponsorujący polską reprezentację w piłce nożnej, Górnik Zabrze czy Śląsk Wrocław. Jeśli ktoś uważałby, że gra w nielegalnych zakładach jest bardziej opłacalna, powinien wiedzieć że takie zakłady są bardzo często likwidowane, a wszelkie płatności blokowane przez bank, przez co gracz nie ma jak odebrać należnej mu sumy pieniężnej.

Legalni bukmacherzy online

U legalnych bukmacherów tego ryzyka nie ma, jednakże należy uiścić opłatę w wysokości 12% od każdej wygranej kwoty. To jest główny powód dla którego należy grać u legalnych bukmacherów. U nich nie ma takiego ryzyka. Za to głównym powodem, dla którego nie warto grać u nielegalnych bukmacherów, jest ryzyko nałożenia na gracza kary grzywny. A jak wiadomo, pewne są w życiu tylko dwie rzeczy. Śmierć i podatki. Z urzędem skarbowym lepiej nie zadzierać, dlatego owe kary grzywny potrafią opiewać na naprawdę niemałe kwoty i czasami rosną do rzędu kolosalnych. Mówiąc konkretniej, stawka tej kary może wynosić od 185 złotych do 37 000 złotych.