eventowe balony

Jaki balon urodzinowy dla bliskiej osoby?

Wybierasz się na urodziny do bliskiej osoby i nie wiesz jaki prezent kupić? Może balony z helem okażą się niebanalnym pomysłem? Postaram się opisać kilka rodzajów balonów a Ty wybierz najlepszy Twoim zdaniem i zaskocz bliską Ci osobę wspaniałym prezentem.

Balony w kształcie cyfr z helem jako idealna dekoracja urodzinowa?

Obecnie najpopularniejsze balony z helem to właśnie balony w kształcie cyferek. Idealnie nadają się do sesji fotograficznych, zdjęcia trafiają np. na Instagram i tam robią niesamowitą karierę i darmową reklamę właśnie temu rodzajowi balonów foliowych. Obecnie na rynku dostępnych jest kilkanaście kolorów balonowych cyferek. Ważne aby były one odpowiednio duże aby hel mógł je udźwignąć do góry. Ja polecam nie mniejsze niż 75 cm. Najlepiej sprawdzają się baloniki około 100 cm. Jak znaleźć balony cyferki w swoim mieście? Chyba najprościej jest znaleźć firmę w Google. Załóżmy, że chcemy znaleźć te balony w stolicy czyli interesują nas wszystkie firmy w Warszawie. W pasku wyszukiwania wystarczy wpisać balony cyfry Warszawa sklep. Po chwili powinniśmy mieć najbliższe sklepy mieszczące się na terenie miasta Warszawa lub nawet na najbliższej dzielnicy.

Balony foliowe w kształcie szampana, tortu, babeczki itp.

Balony urodzinowe to nie tylko ogromne cyfry ale także kształty z nadrukiem w tej tematyce. Można kupić balon foliowy w kształcie tortu i napisem np. Happy Birthday. Są też butelki szampana które idealnie wpasują się w klimat zabawy zwłaszcza młodszych jubilatów. Zakup takiego balona nie zniszczy naszych domowych budżetów a będzie miłą niespodzianką. Może być także jedynie dodatkiem przywiązanym np. do butelki dobrego alkoholu lub czekoladek. Baloniki z helem w tym wykonaniu możemy dokładniej dopasować do jubilata. Jeśli Pan lubi piwo to kupmy mu taki balon w kształcie kufla ze złotym napojem, jeśli Pani kocha jednorożce to idealny będzie balonik z motywem konia z jednym rogiem 🙂

Kolorowy bukiet z balonów lateksowych.

Balony gumowe są najtańsze a co za tym idzie możemy kupić ich większą ilość. Wchodząc na imprezę z kiścią składającą się z kilkudziesięciu balonów zapewne wzbudzimy nie lada zainteresowanie wszystkich gości. Dostępne są w sklepach z balonami dziesiątki kolorów i odcieni tych balonów. Są to baloniki gładkie lub takie z nadrukowanymi napisami typu Happy Birthday lub sto lat. Baloniki gumowe nie należą do najdłużej unoszących się w powietrzu ale istnieje żel uszczelniający je od środka. Po zastosowaniu go baloniki mogą unosić się do kilku tygodni.

Balony przeźroczyste z konfetti.

To oferta zwłaszcza gdy obdarowana ma być kobieta lub mała dziewczynka. Baloniki przeźroczyste wypełniamy konfetti w dowolnym kolorze lub kształcie i pompujemy balonik helem. Efekt murowany. Balony pięknie wyglądają w połączeniu z balonowymi cyferkami lub postacią jednorożca. Cena zależy od rozmiaru i ilości konfetti ale zazwyczaj waha się od 6 do 8 zł. za sztukę. Baloniki najlepiej pompować w dniu planowanej imprezy. Wyglądają wtedy najlepiej.

Mam nadzieję,  że przekonałem Cię do balona jako prezentu lub dodatku do głównej niespodzianki. Balony z helem to piękne zięcia i uśmiechy na twarzach gości.