suknie slubne

Jakie suknie ślubne będą modne w 2021?

Panny młode, które planują swój ślub w 2021 roku, stoją przed trudnym zadaniem, jakim jest wybór sukni ślubnej. Choć powinna być ona dopasowana do indywidualnych preferencji panny młodej, większość z nich kieruje się obowiązującymi trendami. Co będzie modne w 2021 roku?

Elegancja i klasyka w wersji nowoczesnej

Rok 2021 stoi pod znakiem eleganckich, klasycznych wręcz sukien ślubnych. Nie oznacza to jednak, że muszą być one bardzo proste, a wręcz nudne i mało oryginalne. Przeciwnie – w tym roku panny młode udowadniają, że klasyka niejedno ma imię. Nowoczesna elegancja to połączenie tradycyjnych, prostych modeli sukni ślubnych oraz niebanalnych dodatków do sukni. Bardzo modne będą najprostsze suknie ślubne z jednym, dwoma dodatkami, które przyciągają wzrok. Może być to na przykład rozcięcie na linii nogi bądź dekoltu. Jeżeli jednak panna młoda chciałaby postawić na nieco bardziej dziewczęce stylizacje, może wybrać delikatne falbanki czy też cekiny.

Koronki rządzą

Koronki nie wychodzą z kanonu mody ślubnej już od wielu lat – tak samo będzie i w 2021 roku. Jest to jeden z ulubionych materiałów panien młodych, który pozwala z jednej strony podkreślić sylwetkę i urodę kobiety, z drugiej zaś dodaje jej zarówno elegancji, jak i dziewczęcości. Warto jednak postawić na suknie ślubną, która będzie zawierała jedynie dodatek koronki, a nie będzie w całości z niej wykonana. Największą popularnością cieszą się suknie ślubne z dodatkiem koronki w okolicach dekoltu, na plecach bądź z rękawami uszytymi z koronek. Wato jednak pamiętać, że z modą, także i ślubną, można eksperymentować. Dlatego też panna młoda powinna uwzględniać bieżące trendy i dopasowywać je do swoich potrzeb i do tego, jak chce wyglądać w dniu składania przysięgi małżeńskiej.

Gdzie kupić piękną suknię ślubną?

Panny młode najczęściej udają się do profesjonalnych salonów sukien ślubnych, aby tam właśnie zakupić kreację na ten jedyny i niepowtarzalny dzień. Warto wybrać salon, który wprowadził już kolekcję sukien ślubnych 2020/2021, która uwzględnia wszystkie obecnie obowiązujące trendy. Z drugiej strony panny młode lubią mieć wybór, zatem dobrze jest wybrać się do salonu, w którym dostępnych jest wiele modeli sukien ślubnych.

Jednym z takich salonów jest Laurelle, który ma swoją siedzibę w Warszawie. Suknie ślubne od Laurelle można również zobaczyć na stronie internetowej, pod adresem laurelle.pl. Najnowsza kolekcja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim pannom młodym i spełni nawet najbardziej surowe wymagania.