O erekcji

Myślisz, że jesteś boginią seksu i nic Cię już nie zaskoczy a o erekcji faceta wiesz wszystko? No to mamy dla Ciebie kilka ciekawostek – sprawdź, czy na pewno wiesz wszystko?

Wiedziałaś?

Istnieją 3 rodzaje erekcji. Odruchowa – czyli ta, która ma miejsce podczas kontaktu z partnerką, czy z.. własną ręką. Psychogenna – czyli ta, która jest wynikiem fantazji erotycznych, albo podczas oglądania filmów porno. Nocna – jak sama nazwa wskazuje, pojawia się nocą – potrafi pojawić się kilkukrotnie, mężczyzna nie potrafi nad nią zapanować. Może pojawiać się w bardzo dziwnych momentach – podobnie jak psychogenna.


Zobacz również: sexhumor


Brak odpowiedniej ilości  i jakości snu sprawia, że erekcja osłabia się i traci swoją… twardość.

Rozmiar ma znaczenie – mówimy tu oczywiście o rozmiarze ubrań. Dlaczego? Mężczyźni, którzy mają problem z nadwagą, mogą mieć też problem z erekcją.

Czasami zdarza się, że facet nie osiągnie erekcji jeśli w pokoju obok są goście, albo rodzice, albo współlokatorzy… no cóż… Zdarza się.

Jeśli facet od kilku dni nie uprawia seksu ani się nie masturbuje to od razu to zauważysz – poczujesz, że jest dużo bardziej ukrwiony – przez co większy. Ekstra, nie? 😉

Istnieją faceci, którym faktycznie prezerwatywa przeszkadza – do tego stopnia, że zaburza ich erekcję. To jednak nie znaczy, że masz się z takim godzić na seks bez zabezpieczenia – po prostu będzie on potrzebował dużo dłuższej stymulacji.

Warto tu również dodać coś co właściwie każda kobieta i każdy mężczyzna wie, a na pewno wiedzieć powinien. Picie, palenie a także narkotyki znacznie osłabiają erekcję. Również stres i nieodpowiednia dieta mogą sprawić, że pojawią się jakieś problemy. Nie warto panikować, jeśli problem pojawia się czasami – to zupełnie normalne. Należało by jednak udać się do specjalisty jeśli problem ze wzwodem zaczyna pojawiać się coraz częściej…

Polecane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here