Program „Mój elektryk” – co warto o nim wiedzieć?

Wiele osób chce skorzystać z rządowych dopłat do samochodów elektrycznych. Umożliwia to program “Mój Elektryk”. Ma on wiele zalet, dzięki czemu każdy będzie mógł sobie pozwolić na zakup. Jednak co dokładnie warto o nim wiedzieć? Gdzie go szukać?

Gdzie znaleźć program “Mój Elektryk”?

Program “Mój elektryk” jest obecnie bardzo popularny. Aby wyszukać gdzie można szukać o nim więcej informacji, najlepiej skorzystać z internetu. W wyszukiwarkę można wpisać przykładowo frazę “mój elektryk w Krakowie”, dzięki której otrzymamy wyniki z okolicy. Jest to bardzo przydatne i wygodne rozwiązanie, ponieważ otrzymamy w ten sposób wiele miejsc, w którym udzielona nam zostanie fachowa pomoc na temat programu “Mój Elektryk”.

Jeśli interesuje nas zakup samochodu elektrycznego, z pewnością zainteresuje nas także serwis samochodów elektrycznych. Są to elementy, które się łączą, ponieważ zakup to jedno, potem należy jeszcze samochód utrzymać. W związku z tym, warto znaleźć odpowiedni do tego celu serwis. Tych w ostatnim czasie jest naprawdę dużo. Jest to dobra wiadomość, ponieważ łatwiej znaleźć coś dla siebie. Ponadto, nie będzie problemów ze znalezieniem tego typu miejsca w swojej okolicy, co jest wygodnym rozwiązaniem.

Co warto wiedzieć o programie “Mój elektryk”?

Program “Mój elektryk” powstał w celu zachęcenia użytkowników samochodów do zakupu elektryka. Auta bezemisyjne mają wiele zalet, w związku z czym warto rozważyć ich kupno. Program “Mój elektryk” pozwala otrzymać dofinansowanie na zakup auta elektrycznego, jednak ma też swoje ograniczenia. Przede wszystkim jest to maksymalna kwota, która wynosi 225 tysięcy złotych.

Ponadto, warto pamiętać, że kierowcy aut elektrycznych mają kilka innych udogodnień. Przede wszystkim jest to możliwość parkowania w strefie płatnego parkowania bez uiszczenia zapłaty. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba martwić się o zapłatę. Ponadto, auta elektryczne mogą korzystać z buspasów, co także jest bardzo wygodne szczególnie w zatłoczonych obecnie miastach.