szklanka z logo

Szklanki reklamowe z nadrukiem – rodzaje, personalizacja, zakup

Personalizowane szklanki reklamowe doskonale nadają się jako gadżet reklamowy. Kiedy warto zdecydować się na ich zakup? Jakie z nich dostępne są w sprzedaży? Gdzie je zamówić? Sprawdź najważniejsze informacje!

Kiedy warto kupić szklanki reklamowe?

Szklanki to naczynia używane przez nas praktycznie każdego dnia. Dzięki temu, że są tak powszechnie stosowane i praktyczne, sprawdzają się także jako gadżety reklamowe.

Wykończone logo firmowym szklanki reklamowe mogą być udanym pomysłem dla klientów firmy, jej kontrahentów, a także pracowników. Szklanka może wtedy służyć do stosowania w domu czy w pracy.

Ponadto szklanki reklamowe są często zamawiane do firm gastronomicznych, na przykład kawiarni, restauracji, barów, ponieważ umieszczone na nich logo może wtedy promować lokal.

Szklanki reklamowe – rodzaje

W sprzedaży można znaleźć szklanki reklamowe w wielu typach, dzięki czemu można dopasować je do konkretnego zastosowania.

Wśród dostępnych rodzajów szklanek znajdują się między innymi:

  • Szklane kubki z pokrywką – wykonaną z drewna, tworzyw sztucznego,

  • Szklane kubki w kształcie słoików – zamykane nakrętką i uzupełnione o słomkę, bardzo popularne jako gadżety wakacyjne,

  • Szklanki reklamowe – w wielu kształtach i pojemnościach,

  • Tradycyjne kubki szklane – dostępne w wariancie przejrzystym, ze szkła mrożonego – matowego,

  • Kubek szklany z łyżeczką – praktyczny i efektowny zestaw, który świetnie nadaje się na prezent,

  • Szklanka z podwójnymi ściankami – pozwala na dłuższe podtrzymanie temperatury napojów.

Jak wykonuje się znakowanie na szklankach reklamowych?

Kubki reklamowe mogą być znakowanie za pomocą różnych technik nadruku, na przykład metodą sublimacji. Aby wykonać personalizację, należy dostarczyć do firmy, która zajmuje się przygotowywaniem gadżetów, projekt graficzny.

Najczęściej szklanki reklamowe wykańczane są za pomocą logo firmowego. Umieszczone na szklance logo pozwala na promowanie firmy za każdym razem, gdy naczynie jest w użyciu.

Gdzie zamawiać szklanki reklamowe?

Dzisiaj szklanki reklamowe dostarcza wiele firm, które wykonują gadżety tego typu na zamówienie klientów. Z ofertami można zapoznać się także online i wyszukać odpowiedniego dostawcę, który może zaoferować także kompleksową personalizację gadżetów.

Żeby zamówić szklanki reklamowe, nie trzeba także wychodzić z biura albo z domu, ponieważ można zrobić to także przez internet. Gadżety reklamowe zamówione przez internet mogą być dostarczone bezpośrednio do firmy po ich wykonaniu – nawet w przeciągu kilku dni roboczych.