Warsztaty barmańskie dla firm coraz popularniejsze. Dlaczego warto je zorganizować?

Organizacja warsztatów barmańskich jest doskonałym sposobem na urozmaicenie imprezy integracyjnej. Dzisiaj z tego powodu decyduje się na nie coraz więcej firm. Dlaczego warto? Jak je urządzić?

Warsztaty barmańskie dla początkujących

Chociaż może się wydawać, że przyrządzanie drinków jest prostą sprawą, bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności trudno stworzyć idealne Mojito albo Sex On The Beach. Doskonałą okazją, by poznać tajniki pracy barmana, są warsztaty barmańskie – https://mobilni-barmani.pl/warsztaty-barmanskie/ podczas których można uzyskać szeroką wiedzę oraz umiejętności niezbędne w tej profesji.

Warsztaty barmańskie dla początkujących cieszą się obecnie bardzo dużym powodzeniem i decyduje się na nie wiele osób. Są one również wybierane na eventy firmowe – imprezy integracyjne, aby zapewnić uczestnikom doskonałą zabawę i jednocześnie pomóc w integracji grupy.

Jak zorganizować warsztaty barmańskie dla firmy?

Obecnie agencje zajmujące się organizowaniem eventów firmowych, a także bezpośrednio firmy prowadzące warsztaty barmańskie mogą zapewnić zainteresowanym kompleksową obsługę związaną z wydarzeniem tego typu.

Wobec tego wystarczy tylko wybrać organizatora, który będzie mógł zająć się resztą. To wygodne rozwiązanie, a także pewność, że wydarzenie będzie dopięte na ostatni guzik, ponieważ jego urządzeniem zajmą się eksperci.

Należy wtedy tylko przekazać informacje dotyczące preferowanego miejsca organizacji eventu oraz liczby uczestników, a warsztaty barmańskie zostaną skrojone na miarę, by zapewnić świetną rozrywkę dla pracowników, a przy tym przekazać im praktyczną wiedzę barmańską.

Warsztaty barmańskie online

Ostatni popularne stały się również warsztaty barmańskie online, czyli organizowane przez internet. To dobry wybór w obecnej, pandemicznej rzeczywistości.

Internetowe warsztaty barmańskie polegają na przekazaniu uczestnikom specjalnych boksów z produktami, a następnie na organizacji spotkania online. W jego trakcie barman na żywo pokazuje, jak przyrządzać drinki, a uczestnicy mogą wtedy przygotowywać je w domu na podstawie jego instrukcji.

Ile kosztuje organizacja warsztatów barmańskich?

Koszty są zróżnicowane i ustalane indywidualnie na podstawie rodzaju warsztatów oraz liczby uczestników wydarzenia. Duże znaczenie ma też miejsce jego organizacji – warsztaty stacjonarne, online.

Zazwyczaj cena za jednego uczestnika rozpoczyna się od około 300 złotych, niemniej jednak ostateczne koszty można poznać podczas kontaktu z firmą organizującą event. Warto też wysłać kilka zapytań ofertowych, aby uzyskać więcej informacji o kosztach w różnych firmach.