Wszystko niby w porządku…

Wszystko w waszym związku okej, nie ma kłótni, razem wychodzicie, spędzacie wspólnie wieczory, razem realizujecie swoje pasje… Wszystko jest okej, poza sypialnią… ? Sprawdź może dlaczego tak jest i spróbuj to jak najszybciej zmienić!

Dlaczego nie układa Wam się w sypialni?

Bo w życiu codziennym nie potraficie ze sobą rozmawiać. Nie rozmawiacie ze sobą na tematy intymne, a ewentualnie wymieniacie się doświadczeniami z ciężkiego dnia w pracy? No to się nie dziwcie, że nie układa wam się w łóżku. Nauczcie się rozmawiać o seksie – o tym czego pragniecie, co wam nie pasuje, co chcielibyście zmienić…

Zdarza Ci się, że Twój orgazm to tylko udawanie? No to nic dziwnego, że seks nie daje Ci radości i przyjemności, a staje się tylko partnerskim obowiązkiem… Skąd partner ma wiedzieć, że coś nie tak, skoro pokazujesz mu coś innego?

Nie potrafisz się otworzyć przed partnerem – brak zaufania to spory problem. Seks jest dla Ciebie źródłem stresu? Może masz zbyt wiele kompleksów? Przemyśl to sobie i zastanów się, co powinnaś z tym zrobić.

Twój facet myśli tylko o sobie i o swoich potrzebach w łóżku? Porozmawiaj z nim, że Tobie seks nie daje tyle radości co jemu. Seks to niesamowicie ważny element każdego związku i obie strony podczas seksu powinny być tak samo z niego zadowolone…

To wszystko działa oczywiście w obie strony. Wszystko jednak opiera się na rozmowie. Szczerej rozmowie, na udzieleniu ewentualnych wskazówek – co robić by było nam lepiej w łóżku. Zarówno pary, które są już ze sobą wiele lat i pary, które ledwo co zaczęły ze sobą sypiać, mogą mieć ten problem – że któryś z partnerów nie do końca jest zadowolony z seksu. Warto o tym porozmawiać, jeśli nie chcecie, by partner czy partnerka znaleźli to szczęście w ramionach, a właściwie w łóżku…  kochanka czy kochanki i to z nimi zaczęli czerpać radość i prawdziwą przyjemność z seksu.


Źródło: shemale sex