Wybór rodzinnej spacerówki dla niemowlaka

Współczesne czasy, w których rodzice oczekują swojego pierwszego lub kolejnego dziecka, zapewniają możliwość dotarcia do wszystkiego czego potrzebuje dziecko. Duży nacisk kładzie się na rozwój w branży dziecięcej od akcesoriów dla noworodków, niemowląt i starszych dzieci. Mogą to być środki pielęgnacyjne różnego rodzaju, ubrania czy zabawki. Wybór jest naprawdę ogromny i dla każdego i dla każdej kieszeni, dla bardziej i mniej uposażonych.

Firmy produkujące wózki wielofunkcyjne wciąż rozwijają się pod względem wprowadzanych innowacyjnych rozwiązań, podobnie z wózkami spacerowymi oraz innymi produktami jak np. foteliki samochodowe, bez których dziecko i rodzic niestety nie mogą się obyć.

Wózek Cybex Melio to naprawdę wygodna, rodzinna i komfortowa spacerówka dla malutkiego człowieczka. Jest to wózek, odznaczający się przydatną zaletą: jest lekki o wadze 5,9 kg, więc nadaje się do przenoszenia z miejsca z na miejsce, z samochodu do domu i na odwrót. Rodzice z pewnością docenią taką zaletę, ale też to, że wózek można przekształcić w wózek dla noworodka bez użycia gondoli.

Dzięki możliwości opuszczenia oparcia wózka do płaskiej pozycji, które wraz z siedziskiem tworzy kształt miękkiej gondoli tzw. Cocoon S. Cybex Melio zyskuje więc miano spacerówki wielofunkcyjnej, z możliwością wykorzystania także pierwszego fotelika samochodowego, montowanego na stelażu wózka Melio. Lekkość wózka Cybex Melio sprawia, że nie tylko się go łatwo przenosi ale także przyjemnie prowadzi, szczególnie kiedy maluch jeszcze jest mały.

Jest to zwinny i sprytny wózek spacerowy, który po złożeniu zabiera naprawdę niewiele miejsca, co pewnie okaże się przydatne rodzicom pakującym na wyjazd bagaże do swojego samochodu. Zwinnie porusza się także w wąskich alejkach supermarketów, czy miast.

Cybex Melio to wygodna i komfortowa spacerówka, co doceni na pewno mały odkrywca. Oparcie wózka wykonane jest z mocnej, a także wytrzymałej siatki, która umożliwia ciągłą wymianę powietrza, dlatego też dziecko się nie poci, co szczególnie może się zdarzyć właśnie podczas pory letniej.

Koła wózka są bezobsługowe, wykonane są z odpornej na przebicie gumy, więc nie będzie potrzeby ich pompować. Przednie koła są obrotowe i odpowiednio skrętne, posiadają także amortyzację, dzięki czemu jazda w trudnym terenie nie jest w ogóle odczuwalna. Rączka wózka Cybex Melio jest łamana pojedynczo dodatkowo regulowana, można ją dostosować do osoby prowadzącej wózek. Tapicerka wózka nadaje się do zdjęcia i czyszczenia.