miękkie poduszki

Wysoka jakość mebli Haste

Tym, co sprawia, że meble marki Haste cieszą się tak ogromnym uznaniem klientów jest fakt, że są one ponadprzeciętnie wytrzymałe i cechują się bardzo wysoką jakością. Nic dziwnego, skoro nad ich wykonaniem pieczę sprawują ludzie, dla których tworzenie mebli to sposób na życie. Doświadczeni stolarze czuwają nad procesem produkcyjnym, wykorzystując całą swoją wiedzę i doświadczenie. Wszystko po to, by finalnie w ręce klienta trafił mebel idealny – wytrzymały, piękny i będący prawdziwą ozdobą ogrodu.

O firmie Haste

Firma powstała w Polsce w roku 1979. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie sprawiło, że dziś jest w stanie zaoferować klientom meble nie tylko powstałe nie tylko w oparciu o wiedzę, ale także z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i procesów technologicznych.

Firma Haste dba o to, by każdy tworzony przez nią meble powstawał z pełnym poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Dlatego drewno robinii, z którego tworzy się meble, pochodzi z europejskich, zrównoważonych lasów. Dzięki temu praca firmy nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Trzeba podkreślić fakt, że rodzaj drewna wykorzystywanego do produkcji mebli jest nie bez znaczenia. Robinia to drzewo szybko rosnące, charakteryzujące się drewnem, które doskonale wytrzymuje zmienne warunki pogodowe i jest niesłychanie wytrzymałe.

Na jakie meble z oferty Haste warto zwrócić uwagę?

Sofy ogrodowe to meble, które doskonale sprawdzą się zarówno na tarasie i w altanie, jak i na niewielkim balkonie. Ich miękkie obicie aż zachęca do chwili relaksu, a wytrzymały stelaż gwarantuje wytrzymałość przez wiele sezonów.

Podobną funkcję, co sofy, pełnią narożniki ogrodowe. Narożnik ogrodowy metalowy jest nieco większych rozmiarów i można ustawić go zarówno na tarasie, jak i bezpośrednio na trawie. To mebel idealny do rodzinnych spotkań. Każda coroczna kolekcja narożników ogrodowych oparta jest o najnowsze trendy i wyróżnia się nowoczesnym designem.

Leżanki ogrodowe to meble, które doskonale sprawdzą się nie tylko w przydomowym ogrodzie, ale i w ośrodkach SPA czy hotelach. Można na nich wygodnie poczytać książkę bądź wypić drinka – a kiedy ich oparcie opuści się w dół – uciąć sobie krotką drzemkę. Aby leżanki ogrodowe były jeszcze bardziej wygodne, warto dobrać do nich miękkie poduszki, które wniosą odpoczynek na zupełnie nowy poziom.

Podsumowując, meble firmy Haste będą doskonałym wyborem dla każdego klienta, który ponad wszystko ceni sobie jakość wykonania mebli. Ich ponadprzeciętna trwałość gwarantuje, że bez żadnych uszczerbków przetrwają wiele sezonów.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com