dostawczak

Auta dostawcze – kupić czy wypożyczyć?

Każdy właściciel większej firmy potrzebuje pakownego auta, aby wygodnie przewieźć towary, czy też asortyment sklepowy. Wiele osób zastanawia się, czy opłaca się inwestować w nowe auto albo wypożyczyć je za pośrednictwem sprawdzonej firmy. Dlaczego lepiej wypożyczyć pojazd dostawczy?

Wypożyczalnia aut dostawczych – dlaczego warto wypożyczyć?

Wynajem aut dostawczych w Białymstoku od lat cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców, którzy posiadają własne przedsiębiorstwa. Wynajem brygadówek w Białymstoku jest zdecydowanie lepszą opcją niż zakup nowego auta dostawczego. Dlaczego? Jest wiele atutów, dla których lepiej jest postawić na samochód do wynajęcia.

Jednym z nich jest nieprzejmowanie się wszelkiego rodzaju kosztami związanymi z naprawą auta. Wybierając samochód z wypożyczalni, można mieć pewność, że samochód jest niezawodny i gotowy do jazdy. Dodatkowo brygadówkę można wypożyczyć na określony czas, w związku z czym niwelują się koszty transportu.

Jaka jest procedura przy wypożyczaniu aut dostawczych?

Zasady wypożyczenia samochodu przez firmę Flota Podlasie są maksymalnie uproszczone i stworzone w taki sposób, aby wygodnie i szybko dokonać wszystkich formalności. Do dyspozycji kierowca ma wiele znanych modeli aut dostawczych z funkcjami takimi jak: poduszki powietrzne, centralny zamek, wspomaganie kierownicy oraz ABS.

Zazwyczaj firmy, które udostępniają flotę aut do wypożyczenia, pobierają kaucję, a następnie ustalają wspólnie z kierowcą dystans, jaki chciałby pokonać wynajętym pojazdem. Jeżeli osoba wypożyczająca chciałaby dokonać wynajmu auta na dłuższy okres, wtedy cennik dobierany jest indywidualnie pod usługobiorcę.

Jaki model busów dostawczych można wypożyczyć?

W ofercie busów są dostępne dwa rodzaje – dostawcze i brygadówki z trzema różnymi markami do wyboru. Są to między innymi Citroeny, Peugeoty, a także Renault.

Wszystkie auta wyposażone są w pojemne paki, systemy bezpieczeństwa i aktualne przeglądy. Samochody dostawcze są na bieżąco reperowane przez mechaników, ale również odświeżane i dokładnie myte zarówno w środku, jak i na zewnątrz.