nauka angielskiego

Biznesowy angielski indywidualnie – 3 powody, dla których warto zapisać się na zajęcia

Sprawne posługiwanie się językiem angielskim otwiera wiele drzwi. To nie tylko możliwość swobodnego podróżowania, ale również możliwość otworzenia się na nowe rynki pracy. Zwłaszcza znajomość biznesowego angielskiego, pozwala na pracę w międzynarodowej korporacji. Rozmowa z zagranicznym klientem, obsługa programu komputerowego czy spotkanie przedstawicieli współpracujących firm z całego świata to często codzienność.

Dlaczego warto uczyć się Business English?

Angielski biznesowy jest potrzebny szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z międzynarodowymi klientami i zależy nam na utrzymywaniu z nimi profesjonalnych relacji. Przyda się również w sytuacji, gdy mamy kontakt z pracownikami różnej narodowości. Biznesowy angielski indywidualnie Warszawa Centrum, to pomocny kurs, jeśli chcemy poszerzać swoje umiejętności komunikacyjne. Kurs Business English również wymaga szlifowania podstawowych zdolności językowych: czytania, mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania oraz gramatyki z tą różnicą, że w innym kontekście. Podczas kursu kładzie się nacisk na specjalistyczne słownictwo i poszerzanie kompetencji językowych w określonej sytuacji biznesowej.

Dlaczego warto się uczyć indywidualnie?

Bardzo często kursy z biznesowego angielskiego są organizowane w korporacjach, w siedzibach firm. Jednak chcąc zwiększyć swoje kompetencje językowe, warto rozważyć kurs indywidualny, na przykład w AKN szkoła dla ambitnych. Nauka 1;1 z lektorem to najlepszy sposób na szybkie opanowanie języka angielskiego. Lektor dostosuje się do godzin pracy, dzięki czemu w dogodnych dla Ciebie godzinach będzie można się uczyć. Będąc z lektorem sam na sam znika granica językowa i obawa, że ktoś może wyśmiewać się z naszego sposobu mówienia. Lektor, skupia swoją uwagę tylko na jednej osobie.

Konwersacja indywidualna pozwala na wyłapanie wszelkich błędów i pracę nad nimi. Lektor, tworząc konkretne sytuacje biznesowe, będzie czuwał nad prawidłową reakcją i użyciem prawidłowego słownictwa. Trzecim powodem, który przemawia za kursem indywidualnym jest to, że lekcje indywidualne, poziom zaawansowania kursu języka angielskiego dostosowany jest do naszej wiedzy i znajomości mowy.