parapetowka

Co podarować, wybierając się na parapetówkę?

Udając się na parapetówkę pragniemy zabrać ze sobą miły, ale jednocześnie niesztampowy i przynoszący pomyślność prezent. Ten podarunek ma przynieść szczęście w nowym domu lub mieszkaniu. Same imprezy w nowych domach są zazwyczaj dość huczne i szczególnie przez nas obchodzone. Tradycja mówi, ze nie wolno wybierać się po raz pierwszy w odwiedziny do nowego miejsca z pustymi rękami. Co sprezentować, by nasz prezent był wyjątkowy?

Rękodzieło artystyczne sprawdza się doskonale jako upominki

Dawanie upominków, gdy idzie się w gości powinno być kwestią dobrego wychowania. Prócz imprez organizowanych z konkretnych okazji, bardzo często odwiedzamy się towarzysko bez okazji. Nie wypada, by całość przygotowań dań i napojów leżała po stronie znajomych, których odwiedzamy. Jeśli nie mamy czasu na pichcenie, najlepiej wziąć ze sobą butelkę wina lub dobrej jakości gotowe przekąski. Na parapetówkę musimy jednak wybrać coś szczególnego. Idealnym rozwiązaniem jest rękodzieło artystyczne, niosące ze sobą powiew świeżości i unikatowego charakteru. Decydując się na wyroby handmade mamy pewność, że wręczymy naszym bliskim coś oryginalnego, a nasz prezent się nie powtórzy. Dzięki ogromnej ofercie na portalu Artyferia.pl mamy do wyboru tysiące produktów, o różnorodnym charakterze i tworzonych w różnych stylach. Bez problemu znajdziemy coś, co skradnie serce naszych bliskich, a my będziemy mieć pewność, że wręczamy podarunek o niepospolitej urodzie.

Dlaczego produkty handmade są warte uwagi?

Unikatowe prace tworzone ręcznie z naturalnych materiałów mają w sobie urok, którego próżno szukać w masowej produkcji z marketów. Rękodzieło wyrabiane jest przez osoby, które mają w sobie duszę artysty i pasję do swojej pracy. Widać to w oferowanych na Artyferia.pl produktach, które łączy nietuzinkowy charakter i drobiazgowość w wykończeniu nawet najmniejszych detali. Dzięki temu, taki prezent będzie po pierwsze robiący duże i pozytywne wrażenie, ale także będzie długo i dobrze służył. Jako upominek na parapetówkę dobrze sprawdzają się dekoracje do domu, filiżanki, stojaki na alkohol, obrazy, lampki, ale też na przykład kosmetyki do łazienki, świeczki czy podstawki pod kadzidełka. Wybór jest naprawdę ogromny, a wiele zależy od naszej wyobraźni i upodobań naszych bliskich.

Ręcznie pleciona makrama będzie strzałem w dziesiątkę

Bardzo dobrze jako prezenty spisują się wszelkiego rodzaju dekoracje domowe. Ręcznie pleciona efektowna makrama jest świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy podarować coś nieoczywistego i pięknego. Fantazyjne wzory idealnie wpisują się w wolne miejsca na ścianach, zarówno w salonie, jak i w sypialni lub w holu. Wśród wielu dostępnych na Artyferia.pl ozdób znajdziesz mnóstwo wyszukanych makram, które z pewnością sprawdzą się jako fantastyczny prezent na parapetówkę dla naszych bliskich. Makrama handmade może łączyć w sobie kilka różnych materiałów, dzięki czemu stworzy zaskakującą ozdobę na ścianę. Bardzo modne są wiszące kwietniki zrobione tą metodą, można zdecydować się także na dekoracyjną podkładkę na stół. Najczęściej jednak klienci wybierają ręcznie robione makramy do powieszenia na ścianę.