tasma firmowa z nadrukiem

Zaprojektuj taśmę firmową z nadrukiem z TCM Service

Taśma firmowa z nadrukiem to coś więcej niż tylko zabezpieczenie przesyłki przed uszkodzeniem. To również narzędzie promujące markę i doskonała okazja do zaprezentowania się potencjalnym klientom. W branży e-commerce istotne jest wyróżnienie biznesu na tle konkurencji, a personalizacja taśmy klejącej jest w tym przypadku idealnym rozwiązaniem.

Jaka powinna być taśma firmowa z nadrukiem?

Istotna jest tutaj przede wszystkim wytrzymałość produktu, ale również estetyka jego wykonania. Taśmy firmowe z nadrukiem muszą być odporne na urazy mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Najlepsze właściwości wykazują taśmy firmowe z nadrukiem, w których nośnikiem kleju jest folia polipropylenowa.

Taśma firmowa z nadrukiem – jaki klej wybrać?

Za właściwości taśmy samoprzylepnej odpowiada nie tylko zastosowane w nich podłoże, ale również rodzaj użytego kleju. Odpowiednio dobrany klej powinien być przede wszystkim trwały i szybko wiązać się z oklejaną powierzchnią. Jeśli taśma firmowa z nadrukiem ma być wykorzystywana w niesprzyjających warunkach otoczenia, warto postawić na taki klej, który podoła temu wyzwaniu. Największą odporność na otaczające warunki wykazuje klej hot-melt z kauczuku syntetycznego. Z kolei taśma firmowa z nadrukiem na kleju akrylowym powinna być aplikowana w suchych pomieszczeniach i w dodatnich temperaturach. Do taśm solventowych wykorzystywany jest klej na bazie kauczuku naturalnego, który sprosta nawet największym wymaganiom klientów.

Szerokość taśmy firmowej z nadrukiem

Szerokość taśmy powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Ogromne znaczenie ma tutaj jej funkcjonalność produktu. Należy pamiętać, że taśma firmowa z nadrukiem musi być na tyle szeroka, by połączyć ze sobą dwie powierzchnie kartonu. W tym parametrze istotną kwestią jest również to, aby rolka była poręczna, co przekłada się na łatwość aplikacji i wydajność produktu.

Profesjonalnie zaprojektowana taśma firmowa z nadrukiem

Nadruk firmowy musi być dobrze przemyślany i dopracowany pod każdym względem. Taśma musi wyglądać estetycznie, by mogła skutecznie promować markę. Na produkcie można umieścić logotyp firmy, slogan marki lub dane adresowe. Dobrym rozwiązaniem jest zaprojektowanie napisu w kolorze kontrastowym do tła tak, aby opakowanie, oklejone taśmą firmową z nadrukiem, już z daleka przyciągało wzrok odbiorcy.

Zaprojektuj taśmę firmową z nadrukiem z TCM Service

Firma TCM Service, czołowy producent taśm samoprzylepnych, umożliwia swoim klientom personalizację produktów. Aby dostarczyć kupującym produkty najwyższej jakości, TCM Service wykorzystuje stale rozwijamy park maszynowy. Dla komfortu zamówienia stworzony został specjalny kreator nadruku, który przeprowadza kupującego przez cały proces projektowania. Klient może wybrać parametry techniczne taśmy, w tym typ nośnika, rodzaj kleju, szerokość i długość produktu oraz opcje nadruku – jego długość, kolor, pozycję i elementy graficzne. Dzięki kilku kliknięciom projekt nadruku na taśmie będzie gotowy, a przed akceptacją zamówienia klient będzie mógł zobaczyć wizualizację gotowego produktu.